سه شنبه ۰۱ تیر ۱۴۰۰

Tuesday, June 22, 2021 GMT +4:30
about us

درباره سایت وبگو


more وبگو با هدف کمک به توسعه دانش برنامه نویسی و مهارت های حرفه ای وب پس از حدود 2 سال فراهم سازی مقدمات کار و نیازسنجی با پشتوانه 5 سال تجربه حضور در فضای وب در اسفند ماه 1390 شمسی در قالب وبسایت محتوا محور با تمرکز بر ایجاد آموزش های تالیفی تحت دامنه Webgoo.ir شروع به فعالیت نمود تا در آن مقطع که فقر منابع آموزشی مناسب به زبان فارسی در اینترنت احساس می شد بتواند یاری رسان کاربران علاقمند و مشتاق فراگیری باشد.
از ابتدا و پس از گذشت چندین سال از شروع رسمی فعالیت های سایت خط مشی کاری و سعی ما همواره بر این بوده تا کیفیت ارائه مطالب فدای کمیت آنها نشود و در این چارچوب ضمن صرف زمان و کار مداوم جهت طراحی و برنامه نویسی سیستم اختصاصی و سرویس های زیرمجموعه سایت، تهیه و انتشار محتوا با سختگیری و دقت صورت می گیرد.
اغلب خدمات ما رایگان است و بدون اجبار به عضویت کاربران ارائه می شود تا امکان دسترسی سریع و آسان عموم به منابع آموزشی میسر و از محدودیت های بی مورد اجتناب شود، پیوسته تلاش می کنیم نواقص کار رفع گردد تا کاربران از زمانی که صرف پیمایش صفحات سایت می کنند بیشترین رضایت ممکن را داشته باشند.
Langroudمدیریت و تحریریه ثابت وبگو در ایران - گیلان - لنگرود مستقر هستند و امکان گفتگو و مذاکره حضوری با هماهنگی قبلی میسر است.