programming

برنامه نویسی وب


more سعی ما در «وبگو» بر این است تا کاربران به پشتوانه آموزشی قوی و مطمئنی دسترسی داشته باشند که پاسخگوی مشکلات و نیازهای آنها باشد، بر همین اساس مباحث در دو سطح مقدماتی (به عنوان مرجع و برای آنها که می خواهند تازه شروع کنند) و سطح کاربردی (جهت استفاده در پروژه ها و برای آنها که از تجربه و مهارت کافی برخوردارند) تهیه و ارائه می شود، با این حال همواره مشکلات و مواردی وجود دارند که ممکن است در چارچوب روند جاری مطالب سایت قابل طرح نباشند، از این رو علاوه بر سیستم درج یادداشت در مطالب سایت، راه ارتباطی دیگری در نظر گرفته ایم تا کاربران بتوانند سوالات و مشکلات خود را در خصوص مباحث برنامه نویسی وب و سایر موارد مرتبط مطرح و پاسخ خود را از طریق ایمیل دریافت نمایند.
more برای استفاده از خدمات این بخش لطفا نکات زیر را مد نظر داشته باشید:
- قبل از طرح سوال در رابطه با آن جستجو و مطالعه کافی داشته و اگر مشکل نیاز به کدنویسی دارد سعی کنید بخشی از کدها را خودتان بنویسید، از نظر ما مهم است که برای رفع مشکل در حد توان تلاش کرده باشید.
- حتی الامکان از طرح سوالات کلی، مبهم یا درج کدهای طولانی اجتناب کنید، مشکل خود را به صورت موردی همراه با جزئیات و نمونه کدهای قابل تست یا درج آدرس آنلاین صفحه مورد نظر مطرح نمائید، روزانه در سایت به سوالات زیادی پاسخ داده می شود و قاعدتا به هر کاربر زمان محدودی اختصاص می یابد، لذا هر چقدر جزئی تر و دقیق تر سوالتان را مطرح نمائید احتمال دریافت پاسخ سریعتر و کاملتر بیشتر خواهد بود.
- در حال حاضر سفارشات برنامه نویسی، انجام پروژه، رفع اشکالات برنامه های عمومی، اختصاصی سازی اسکریپت ها و مواردی از این دست پذیرفته نمی شود.
contact

تماس با ما


more با استفاده از فرم زیر می توانید انتقادات و پیشنهادات، مسائل مربوط به برنامه نویسی وب، سفارش آگهی تبلیغاتی و یا سایر مواردی را که مد نظر دارید با ما مطرح نمائید.
more امکان مکاتبه مستقیم (بدون استفاده از فرم تماس) نیز از طریق پست الکترونیکی زیر فراهم است.
email
more برای دریافت پاسخ، لطفا ایمیلی را درج کنید که در حال حاضر فعال باشد.


5 × 1
 refresh