i
در حال برنامه نویسی و آماده سازی نسخه جدید «وبگو» هستیم، در این نسخه قابلیت ها و ظاهر سایت به کلی متفاوت و کاملتر خواهد بود، این فرآیند زمانبر و از مدتی پیش شروع شده و همچنان ادامه دارد، روند پیشرفت پروژه در این قسمت به صورت درصدی مشخص است و به تناوب به روزرسانی می شود.
نکته:
با توجه به تاریخ نگارش آموزش های سایت و پیشرفت تکنولوژی های مرتبط با وب در سالیان اخیر، محتوای برخی از مطالب قدیمی ممکن است نیاز به ویرایش و به روزرسانی داشته باشند که این کار هم زمان با تهیه نسخه جدید «وبگو» به مرور در حال انجام است، لطفا در استفاده از مطالب سایت به این نکته دقت داشته و حتی المقدور از چند منبع مختلف استفاده نمائید.
programming

برنامه نویسی وب


more یکی از اهداف «وبگو»، کمک به حل مشکلات کاربران در حوزه مسائل مربوط به برنامه نویسی وب و پاسخ به سوالات آنها در این خصوص است، البته به هیچ وجه مدعی نیستیم که همه چیز را می دانیم، چرا که گستردگی مسائل وب سبب می شود تقریبا هیچ کس چنین ادعایی نکند، اما در حد دانش محدود خود خوشحال می شویم بتوانیم به سایر کاربران گرامی، کمکی در حد توان برسانیم، خدمات ما در این بخش در قریب به اتفاق موارد رایگان است و تنها در خصوص پروژه هایی که به چیزی فراتر از مشاوره احتیاج دارند، با پرداخت هزینه صورت می گیرد.
more برای استفاده از خدمات این بخش، لطفا موارد زیر را مد نظر داشته باشید:
- قبل از طرح سوال، در رابطه با آن مطالعه و جستجو کنید، از نظر ما مهم است که برای رفع مشکل در حد توان تلاش کرده باشید.
- حتی الامکان از طرح سوالات کلی اجتناب کنید، مشکل خود را با جزئیات و به همراه نمونه کد یا درج آدرس صفحه مورد نظر مطرح نمائید.
contact

تماس با ما


more با استفاده از فرم زیر می توانید انتقادات و پیشنهادات، مسائل مربوط به برنامه نویسی وب، سفارش آگهی تبلیغاتی و یا سایر مواردی را که مد نظر دارید با ما مطرح نمائید؛ برای دریافت پاسخ، لطفا ایمیلی را درج کنید که در حال حاضر فعال باشد.
more امکان مکاتبه مستقیم (بدون استفاده از فرم تماس) نیز از طریق پست الکترونیکی زیر فراهم است.
email

4 × 9
 refresh
آگهی
سامانه استخدام ایران
Iran-karyab.com

اطلاع رسانی استخدام های معتبر دانلود رایگان نمونه سئوالات