article

پاسخ به سوالات و حل مشکلات وبلاگ نویسان

web-blog-help

بی گمان همه کاربران وب در هر سطح از دانش، تجربه و آشنایی با اصول فنی کار که باشند، ممکن است در جایی از این گستره پهناور با مشکلاتی روبرو شوند یا در این خصوص سوالاتی در ذهن آنها شکل گیرد، وبلاگ و وبلاگ نویسی که بخش مهمی از این دنیای الکترونیکی است نیز از این قاعده مستثنی نیست، تاریخچه وب ثابت کرده است چه آنها که تازه شروع به ایجاد و مدیریت وبلاگ کرده اند و چه آنهایی که ید طولایی در این خصوص دارند، ممکن است در مواردی با مشکلاتی روبرو شوند و نیاز به راهنمایی و کمک داشته باشند، از طرفی بسیاری از این مشکلات و سوالات آنقدر جزئی است که نمی توان در قالب یک مطلب به آنها پرداخت، لذا در این مطلب می خواهیم به طور کلی برخی از سوالات و مشکلات رایج وبلاگ نویسان را که کم تر به آنها پرداخته شده، با هم بررسی کنیم.

چرا وبلاگ در برخی مرورگر ها درست نشان داده نمی شود؟


اگر وبلاگ شما در مرورگری (به فرض اینترنت اکسپلورر) درست نشان داده می شود و در مرورگری دیگر (مانند فایرفاکس) به اصطلاح به هم ریخته است، مشکل از سازگار نبودن کدنویسی قالب وبلاگ با مرورگر های مختلف است، برای حل این مشکل باید خواص html و css قالب خود را در آن قسمت که ایجاد مشکل کرده است، با مرورگرهای متفاوت تطبیق داده و آن را هم زمان تست کنید، البته بدین منظور آشنایی و تسلط نسبی بر html و css ضروری است، در غیر این صورت ممکن است باعث بروز مشکلات بیشتر شوید؛ همچنین اگر قالب وبلاگ برایتان اهمیت زیادی ندارد، می توانید از بخش انتخاب قالب ها، یک طرح جدید را انتخاب کنید که با تمام مرورگرها سازگار باشد.

چرا قسمت ارسال مطالب وبلاگ ظاهر نمی شود؟


گاهی مواقع کاربران این سوال را مطرح می کنند که چرا ویرایشگر ارسال مطالب آنها نشان داده نمی شود یا آیکن های آن کار نمی کنند؛ این مشکل معمولا به دلیل فعال نبودن جاوا اسکریپت در مرورگر اتفاق می افتد، برای اطمینان از فعال بودن جاوا اسکریپت، در قسمت سربرگ های مرورگر معمولا در بخش Tools و  Options یا Tools و   Internet Options امکاناتی برای فعال یا غیر فعال کردن جاوا اسکریپت تعبیه شده است (در مرورگر اینترنت اکسپلورر این امکان در قسمت Internet Options و Security قرار دارد)، دقت کنید که در این قسمت تیک گزینه Enable Javascript فعال باشد، البته این گزینه در اکسپلورر در قسمت Custom level و Scripting قرار دارد، در اینجا مطمئن شوید که تیک گزینه Active Scripting فعال باشد؛ علت دیگر این مشکل می تواند به سرعت پائین اینترنت یا مشکل سرور سرویس دهنده مربوط باشد، یک احتمال دیگر هم می تواند سازگار نبودن ویرایشگر ارسال مطلب با نسخه مرورگری باشد که از آن استفاده می کنید، در این مورد بهتر است از مرورگر دیگری استفاده نمائید.

چرا وبلاگ دیر بارگذاری می شود؟


برخی از کاربران این سوال را مطرح می کنند که وبلاگ آنها دیر بارگذاری یا به اصطلاح لود می شود، البته این مشکل ممکن است دلایل گوناگونی داشته باشد، از جمله ممکن است مشکل از سرور سرویس دهنده یا خطوط اینترنت و سرعت آن باشد که در این شرایط باید در مشاهده سایر وبلاگ ها نیز اتفاقی مشابه رخ دهد، اما اگر این طور نبود، یعنی در بارگذاری سایر وبلاگ ها مشکلی وجود نداشت، لذا مشکل و ایراد کار به وبلاگ شما و محتویاتی که در آن قرار داده اید ربط پیدا می کند؛ برای رفع آن ابتدا بررسی کنید اگر فایل جاوا اسکریپت یا ابزار خاصی در وبلاگ خود دارید، آن را موقتا حذف و غیر فعال کنید، سپس مجددا صفحه وبلاگ را رفرش نمائید، همین طور اگر تصویری در مطالب وبلاگ درج کرده اید، موقتا وضعیت انتشار آن مطلب را به حالت منتشر نشده تغییر دهید و سرعت بارگذاری وبلاگ را امتحان نمائید، یک دلیل دیگر کند بودن سرعت بارگذاری  وبلاگ ممکن است به جهت تعداد مطالب زیادی باشد که در صفحه اصلی نمایش داده می شود، بهتر است تعداد مطالب خود را به کمتر از ده مورد کاهش دهید.

چرا وبلاگ بازدیدکننده زیادی ندارد؟


سوالی که برخی وبلاگ نویسان مطرح می کنند این است که وبلاگ آنها بازدید کننده زیادی ندارد و چه کاری باید انجام دهند تا بازدید وبلاگشان افزایش پیدا کند؛ در پاسخ باید گفت واقعیت این است که جذب بازدیدکننده برای یک سایت یا وبلاگ فرآیندی ترکیبی و زمانبر است، یعنی چند فاکتور مهم را باید مدنظر قرار دهید تا بازدید وبلاگ روندی رو به رشد داشته باشد که انتشار مطالب مفید و کاربر پسند و به روزرسانی مناسب (به طور مثال هر چند روز یک بار) جزء مهم ترین آنها است، تیتر مطالبتان باید حتی الامکان نزدیک به آن چیزی باشد که مخاطبان به دنبالش هستند، محتوا نیز باید بیشتر به صورت متنی و کم تر به صورت تصویر باشد، البته بهترین شیوه درج متن به اندازه مناسب و چند تصویر در کنار آن است، فاکتور بعدی رعایت دیگر اصول سئو یا همان بهینه سازی برای موتورهای جستجو است که خود موارد زیادی را شامل می شود، به طور مثال اجتناب از کپی مستقیم مطالب دیگران بدون درج لینک به صفحه مقصد، درج مطالب با عناوین غیر مرتبط با موضوع اصلی، استفاده نکردن از متاتگ ها، وجود خطاهای کدنویسی در قسمت html صفحه، کم بودن مطالب سایت، تبادل لینک با وبلاگ های غیر مرتبط و ... می تواند تاثیر منفی در جذب بازدیدکننده برای وبلاگ شما داشته باشد، به هر صورت در مجموع بهترین شیوه برای افزایش بازدید ها، انتشار محتوای مفید و کاربر پسند و در کنار آن تبادل لینک با وبلاگ های همکار و مرتبط است، به این ترتیب هرچه که بر سابقه وبلاگتان افزوده می شود، به تدریج بازدیدهای آن نیز افزایش می یابد.

چرا وبلاگ به روز نمی شود؟


برخی وبلاگ نویسان این پرسش را مطرح می کنند که باوجود به روزرسانی و ارسال مطلب جدید، وبلاگ آنها همچنان مطالب گذشته را نشان می دهد و گویی که اصلا به روزرسانی صورت نگرفته است، این مشکل معمولا به دو دلیل رخ می دهد، فعال نبودن وضعیت انتشار مطلب یا ذخیره شدن صفحه در حافظه مرورگر (cache)، لذا ابتدا در قسمت آخرین مطالب وبلاگ، وضعیت انتشار مطلب مورد نظر را بررسی کنید، سپس اگر وبلاگ شما گزینه بازسازی دارد، یک بار این کار را انجام دهید، اگر مشکل رفع نشد، در پنجره مرورگر خود، دکمه Alt و F5 را با هم فشار دهید تا صفحه به طور کامل رفرش شود.

چرا برخی کدها در مطالب وبلاگ اجرا نمی شود؟


گاهی مواقع پیش می آید که بخواهید کدی مربوط به یک کلیپ، فایل فلش و... را در قسمت مطالب وبلاگ خود درج کنید و پس از این کار، مشاهده می کنید که به جای نمایش کلیپ یا فایل فلش و ... کدهایی به صورت متنی نشان داده می شود، این مشکل معمولا به این دلیل است که شما کدها را به صورت مستقیم در همان بخشی که مطالب خود را می نویسید درج کرده اید، در حالی که شیوه صحیح این است که در قسمت نمایش به صورت کدهای  html (در همان ویرایشگر ارسال مطلب)، اسکریپت را درج کنید، در واقع کدهای html برای اجرا باید به همان صورتی که هستند در وبلاگ شما ثبت شوند و لذا باید در قسمتی آنها را کپی کنید که امکان پشتیبانی از آنها را داشته باشد، در سیستم های وبلاگی معمولا سه قسمت این امکان را دارند:
- قسمت ویرایش قالب
- قسمت کدها و اسکریپت های اختصاصی کاربر
- قسمت html ویرایشگر ارسال مطالب (همان جایی که مطالب خود را ارسال می کنید، آیکون نمایش به صورت کدهای html آن)

چرا تصاویر وبلاگ نشان داده نمی شود؟


یکی دیگر از مشکلات رایج کاربران، عدم نمایش تصاویر وبلاگ پس از گذشت مدتی است، در این خصوص دو نکته حائز اهمیت است، اول اینکه در حد امکان از کپی تصاویر از وبلاگ ها و سایت های دیگر و درج مستقیم آنها خودداری کنید، چرا که بعد از مدتی ممکن است آن تصویر به دلایل مختلف از سرور فعلی حذف شود یا نام فایل تغییر داده شود و یا سایت مورد نظر دسترسی به تصاویر خود را محدود کند؛ نکته دوم اینکه سعی کنید تصاویر را پس از کاهش حجم و متناسب کردن با وب، در یک سرویس آپلود مناسب و مطمئن قرار دهید تا کنترل آن به دست خودتان باشد.

چگونه در وبلاگ خود تبلیغات درج کنیم؟


شاید برای شما هم پیش آمده باشد که بخواهید در وبلاگ خود تبلیغات درج کنید، اگر این طور است کافی است عباراتی شبیه "نمایش تبلیغات در وبلاگ" یا  "نمایش تبلیغات در اینترنت" و... را جستجو کنید تا با انبوهی از سایت هایی که در این زمینه فعال هستند مواجه شوید، پس از عضویت در این سایت ها معمولا کدهایی برای نمایش بنر در اختیارتان قرار می گیرد که باید آن را در قالب وبلاگ یا بخش اسکریپت های اختصاصی درج کنید، البته تجربه ثابت کرده است همیشه قبل از ثبت نام در هر کدام از این سیستم ها، از موثق بودن و شرایط همکاری با آنها اطمینان حاصل کنید، دقت داشته باشید که نمایش آگهی به تعداد زیاد چندان باب طبع بازدیدکننده گان نیست، لذا در این زمینه به تعداد استاندارد اکتفا کنید.

چگونه وبلاگ خود را به موتورهای جستجو معرفی کنیم؟


اگر به تازگی وبلاگ خود را راه اندازی کرده اید و می خواهید آن را به موتورهای جستجو معرفی کنید، تقریبا چند راه برای رسیدن به این هدف وجود دارد؛ اگر آدرس وبلاگ شما در وبلاگ ها یا سایت های دیگر لینک شده است، شاید نیازی نباشد وبلاگ خود را به موتورهای جستجو معرفی کنید، چرا که آنها به صورت خودکار آدرس وبلاگ شما را پیدا کرده و آن را ثبت می کنند، اما اگر وبلاگتان هنوز در هیچ صفحه ای لینک نشده است، می توانید به آدرس های زیر مراجعه کرده و آن را ثبت کنید.
- برای ثبت وبلاگ در موتور جستجوی گوگل (google) به آدرس زیر مراجعه کنید:
https://www.google.com/webmasters/tools/submit-url
- برای ثبت در موتور جستجوی بینگ (bing) و یاهو (yahoo) به آدرس زیر مراجعه کنید:
http://www.bing.com/toolbox/submit-site-url
نکته: با توجه به ادغام موتور جستجوی یاهو و بینگ، با ثبت آدرس وبلاگ در صفحه فوق، وبلاگ شما هم در بینگ و هم در یاهو ثبت می شود.
توجه داشته باشید که از ثبت وبلاگ در سیستم هایی که عناوینی شبیه ثبت وبلاگ شما در بیش از 1000 موتور جستجو یا ثبت خودکار آدرس وبلاگ در موتور های جستجو و... خودداری کنید، این سایت ها معمولا از طرف موتورهای جستجو به عنوان اسپمر شناسایی می شوند و ممکن است برای فرآیند معرفی وبلاگ شما ایجاد مشکل کنند.
sectionدسته بندی: مهارتهای وب » وبلاگ نویسی
related مطالب بیشتر:
» نحوه درج تصویر در وبلاگ و سایت
» نحوه قرار دادن کلیپ فلش در سایت و وبلاگ
» اشتباهات رایج در وبلاگ نویسی غیر حرفه ای!
» فوت و فن وبلاگ نویسی حرفه ای چیست؟!
» نحوه قرار دادن فاوآیکن (Favicon) در نوار آدرس سایت و وبلاگ
commentنظرات (۱۳۷۸ یادداشت برای این مطلب ارسال شده است)
more یادداشت های جدید بر اساس تاریخ ارسال در انتهای یادداشت های موجود نمایش داده می شوند.
۰۲:۰۵ ۱۳۹۱/۱۱/۳۰
سلام
خسته نباشید؛
هیدر وبلاگ من، کمی از سمت چپ از کناره ی قالب بیرون زده بود من در کد قالب به جای ((right)) کلمه ی ((center)) را درج کردم. با این کار هیدر دقیقا در جای خود قرار گرفت؛ اما بعد متوجه شدم دکمه ای که از سایت chkme برای نمایش سئو وبلاگ قرار داده ام (در پایین ترین قسمت قالب سمت راست) در سمت راست قرار گرفته یعنی بی سلیقه شده! من چه طور می توانم این دکمه را درست در زیر وسط کد آمارگیر قرار دهم؟ این را هم بگویم که با برگرداندن گزینه بالا از ((center)) به ((right)) این دکمه در جای قبلی قرار می گیرد.
لطفا کمی زودتر راهنمایی کنید. ممنون.
پاسخ: 
سلام
برای تنظیم محتوا در وسط می توانید از یکی از روش های زیر استفاده کنید.
تنظیم با استفاده از تگ center در html:
<center>
کد اسکریپت
</center>
تنظیم با استفاده از css:
<div style="text-align:center; margin-left:auto; margin-right:auto;">
کد اسکریپت
</div>
۰۱:۴۱ ۱۳۹۱/۱۲/۰۱
سلام
ممنون برای راهنمایی قبلی.
ببخشید آخه سایت های مختلف برای تعیین وضعیت سئو خیلی فرق می کنند! مثلا آیا سایت chkme سایت معتبری در این حوزه است؟ این سایت کامل تر از سایتی که معرفی کردید، دلیل ارایه می دهد.
پاسخ: 
سلام
مهم تر از سنجش SEO، درک مفهوم و رعایت آن است، لذا ابتدا باید بدانید که SEO چیست و تا حد امکان آن را رعایت کنید، سپس برای پیدا کردن نقاط ضعف احتمالی از ابزارهای آنلاین یا پلاگین های مرورگرها استفاده کنید، به هر صورت سایت های زیادی در وب برای سنجش اعتبار از جنبه های مختلف وجود دارد، سایت مورد نظر شما هم اطلاعات خوبی ارائه می دهد اما در مقایسه با nibbler.silktide.com اطلاعاتش آنچنان جامع نیست (در nibbler پس از اینکه نتایج اولیه نشان داده می شوند، برای هر فاکتور، موارد به صورت خیلی جزئی تر توضیح داده شده است که با کلیک بر روی دسته بندی ها قابل رویت است)، به هر حال همان طور که گفتیم در پی این نباشید که کدام سایت معتبر است و کدام نیست، بهتر است این وقت را صرف آشنایی با سئو کنید :-)
نویسنده: اشکین یاحقی
۰۱:۳۴ ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
سلام خسته نباشید من یه وبلاگ در لوکس بلاگ داشتم که نام کاربری آن ‏ashkin2020‏ بود تا اینکه چند روز پیش آدرس وبلاگم رو به ‏love-lorn‏ تغییر دادم ولی وقتی آدرس جدید رو وارد میکنم یه وبلاگ دیگه باز میشه تو گوگل هم 8 مطالبم رو پیدا کردم با آدرس قبلیم ولی وبلاگم اصلا لود نمیشه تو رو خدا کمکم کنید
پاسخ: 
سلام
نام جدیدی که انتخاب کرده اید ظاهرا قبلا در سیستم لوکس بلاگ ثبت شده و فعال بوده، اما اینکه چرا سیستم با این وجود اجازه ثبت این نام را به شما داده، باید از پشتیبانی فنی سرویس دهنده پرس و جو کنید، اگر می توانید نام قبلی را مجددا جایگزین کنید، در غیر این صورت تنها باید از طریق پشتیبانی اقدام نمائید.
۰۳:۳۲ ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
سلام
خسته نباشید؛
ببخشید که زود زود مزاحم می شوم!
من مشکلی در وبلاگم دارم و آن این است که عنوان های مطالب، لینک دار نیستند. مثلا در مطلب این صفحه:
http://xx.blogfa.com/post/249
عنوان مطلب یعنی"صندلی چرخداری که با ذهن کنترل می شود" لینک دار نیست. چه طور می شود برای حل این مشکل عمل کرد؟ آیا کار پیچیده ای است؟
پاسخ: 
سلام
باید قالب وبلاگتان را ویرایش کنید و در قسمت ایجاد مطالب، تگ مربوط به تیتر را مشابه تگ ادامه مطلب تغییر دهید، برای راهنمای دقیق تر سورس قالب را از طریق ایمیل ارسال نمائید.
۰۳:۴۰ ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
سلام
اگر در صفحه ی اول وبلاگ من به انتهای صفحه نگاه کنید بخشی با عنوان ((صفحات سایت)) می بینید. اگر چه مطالب وبلاگ حدود 180 مورد است، اما صفحات نمایش داده نمی شوند؟ اشکال از چه می تواند باشد؟
اگر نیازی به دیدن کد قالب است، می توانم از طریق ایمیل در اختیارتان قرار دهم.
پاسخ: 
سلام
کد قالب را ارسال کنید.
نویسنده: ali fallah
۲۳:۰۴ ۱۳۹۱/۱۲/۰۲
سلام ببخشید مثلا من الان روی سایتم یک صفحه ی عضویت ساختم که نمیدونم تکست بار و همه چیز داره ولی مثلا کسی روی دگمه ی مثلا ثبت کلیک میکنه اطلاعات کجا میره چجوری میشه کنترلش کرد.
پاسخ: 
سلام
اطلاعات مرورگر باید به یک فایل در سرور ارسال شوند که با زبان هایی مانند php، asp و... برنامه نویسی شده باشد، این فایل پس از پردازش می تواند موارد مورد نیاز را در دیتابیس ذخیره نماید.
برای درک بهتر باید با بخش فرم ها در html و همچنین یکی از زبان های php یا asp آشنا باشید.
نویسنده: نگین
۱۲:۲۶ ۱۳۹۱/۱۲/۱۱
من یه مشکلی با وبلاگ دارم این که بازدیدکننده ها نمیتونن برام نظر بزارن میشه بهم کمک کنین لطفا
پاسخ: 
مشکل خطای 403 Forbidden به سرویس دهنده وبلاگ ارتباط دارد و ظاهرا برای تمام وبلاگ های آن به همین صورت است.
نویسنده: رضا
۲۰:۴۷ ۱۳۹۱/۱۲/۱۶
سلام. چطوری میشه وقتی کسی آدرس وبلاگ رو وارد میکنه بجای صفحه اصلی وبلاگ یه عکسی که خودم طراحی کردم بیاد؟ و تو همون صفحه بمونه؟ یعنی نمیخوام اصلن وبلاگ باز بشه فقط با وارد کردن آدرس اون عکس بیاد..... امکانش هست؟
پاسخ: 
سلام
انجام این کار از چند طریق ممکن است، می توانید قالب وبلاگ خود را ویرایش کرده و تگ های مربوط به نمایش مطالب، بلاک ها، امکانات و... را حذف و کد نمایش یک تصویر را به صورت html در آن درج نمائید.
روش دیگر استفاده از متاتگ رفرش و انتقال خودکار کاربر به آدرس تصویر است، مثال:
<meta http-equiv="refresh" content="0; URL=http://yoursite.com/image/bg.jpg" />
نویسنده: ساحل
۲۲:۰۰ ۱۳۹۱/۱۲/۲۱
سلام. خوبید؟ منو یادتون میاد همونی که ی مسابقه وبلاگ نویسی تو مدرسه داشتیم تا بعد از عید بهمون وقت دادن. خب.. از کجا شروع کنم.
1_ چطور ی مطلب رو ثابت ی جا نگه دارم؟
2_ یکم راهنماییم کنید چه مطالبی رو تو وبم بذارم. لطفا چند تا مطلب بهم معرفی کنید
خدانگهدار.
پاسخ: 
سلام
برای درج مطالب ثابت (مطالبی که همواره در بالای سایر مطالب قرار می گیرند) در سرویس بلاگفا در هنگام درج مطلب جدید یا در قسمت ویرایش مطالب قبلی، سربرگ "تاریخ و زمان ارسال مطلب" را انتخاب کنید، در این بخش گزینه ای تحت عنوان "مطلب همواره در صفحه اول و در بالای دیگر مطالب نمایش داده شود" وجود دارد که اگر تیک آن را بزنید، مطلب مورد نظر به حالت پست ثابت تبدیل می شود.
در مورد سوال دوم توصیه ما این است که تا آنجا می توانید خودتان مطلب بنویسید، موضوع آن بستگی به علاقه و استعداد خودتان دارد، سعی کنید موضوعات مورد علاقه را متناسب با هدف وبلاگ انتخاب کنید.
برای کسب تجربه بیشتر وبلاگ های معروف را مرور کنید و از آنها الگو بگیرید، البته تقلید صرف توصیه نمی شود، در صورت کپی مطالب دیگران نیز حتما به سایت یا وبلاگ منبع لینک دهید.
۲۲:۱۹ ۱۳۹۱/۱۲/۲۲
سلام خسته نباشيد: من در وبلاگم مشكل قالب وبلاگ دارم وبلاگ من از اینترنت اکسپلورر پشتيباني نمي كند يعني در قسمت سمت راست قالب وبلاگم كه :1- موضوعات 2 - برچسب ها 3- پيوندهاي روزانه 4- پيوندها - لينك هاي مفيد هست را در قسمت پايين سمت چپ نمايش مي دهد اما در مرورگر فایرفاکس كاملا قالب وبلاگم درست نشان مي دهد و پشتيباني مي كند حالا من بايد چه كار كنم ؟ لطفا راهنمايي كنيد با تشكر...
پاسخ: 
سلام
ظاهرا قالب وبلاگ شما در هر دو مرورگر به درستی نمایش داده می شود، اما اگر در نسخه خاصی این مشکل وجود دارد، باید از دستورات شرطی css مخصوص آن نسخه استفاده کنید و البته بدین منظور باید با اصول کدهای css آشنا باشید و کد قالب وبلاگتان را ویرایش کنید، در غیر این صورت از یک طراح قالب بخواهید که این مشکل را بررسی کند.
۱۵:۳۷ ۱۳۹۱/۱۲/۲۴
سلام خسته نباشيد : وبلاگ من بازديد كنندگان كمي دارد بهترين راه براي افزايش بازديد وبلاگم چه راهي است و همچنين نظرات را هم در وبلاگم خيلي كم مي دهند؟ و همچنين چه راهي وجود دارد كه وبلاگ من در رتبه اول گوگل قرار داده شود؟ لطفا راهنمايي كنيد با تشكر...
پاسخ: 
سلام
بهترین راه افزایش بازدید این است که مطالب وبلاگتان را از لحاظ کمی و کیفی افزایش دهید، برای سایر موراد باید منابعی در زمینه بهینه سازی برای موتورهای جستجو یا سئو (SEO) مطالعه کنید.
نویسنده: آناهیتا
۱۴:۱۹ ۱۳۹۱/۱۲/۲۵
سلام ببخشید من یه مشکلی داشتم وقتی که میرم تو وبلاگم یه صفحه ی سفید دیگه باز میشه که ادرسش اینه
من چیکار باید بکنم؟ به هیچ وجه نمیخوام ادرس وبم رو عوض کنم آخه ادرس این وب رو به کسی که براش وب رو زدم دادم و قراره بیاد وبم...من چیکار کنم؟؟؟
پاسخ: 
سلام
به احتمال زیاد مشکل از یکی از ابزارهایی است که از سایت مورد نظر (سایتی که به آدرس آن هدایت می شوید) در وبلاگ خود قرار داده اید، باید کد آن را پیدا کرده و حذف کنید.
نویسنده: مهدی
۲۱:۴۵ ۱۳۹۱/۱۲/۲۵
با سلام الان حدود 5 روز هست یک وبلاگ ساختم منتها بعد 2 روز هست تا میخوام برم وبلاگم رو مشاهده کنم میره به این سایت
ww2.susawebtools.ir/?folio=7POYGN0G2
نمیدون مشکل از کجاست لطفا کمکم کنید
پاسخ: 
سلام
این مشکل مربوط به یکی از ابزارهای استفاده شده از دامنه susawebtools.ir در وبلاگتان است، برای حل مشکل باید ببینید چه ابزاری از این سایت باعث ریدایرکت شما می شود و آن را حذف کنید.
نویسنده: افشین
۲۲:۰۱ ۱۳۹۱/۱۲/۲۵
سلام
ببخشید میخواستم بپرسم وبلاگم جدیدا بالا میاد و سریع ازش خارج میشه ارو میده خواهشن یه نگاهی به وبلاگم بنداز بازدید سیصد چهارصد تا کم شده لطفن کمکم کنید. یه دنیا ممنون.
پاسخ: 
سلام
این مشکل مربوط به یکی از ابزارهای استفاده شده از دامنه susawebtools.ir در وبلاگتان است، برای حل مشکل باید ببینید چه ابزاری از این سایت باعث ریدایرکت شما می شود و آن را حذف کنید.
نویسنده: nesa
۱۱:۳۷ ۱۳۹۲/۰۱/۰۱
سلام
نظرات وبلاگم باز ميشه ولي كدي كه بايد تايپ كنم تا نظر تاييد بشه نمياد...بايد چيكار كنم؟؟؟؟
پاسخ: 
سلام
این مشکل به سرویس دهنده وبلاگ ارتباط دارد، ظاهرا پس از مدتی بر طرف می شود، اما جهت اطمینان در مرورگرهای دیگر نیز مورد را امتحان کنید و در صورت وجود مشکل موضوع را به پشتیبانی بلاگفا اطلاع دهید.
more لطفا پیش از ارسال یادداشت نکات زیر را مد نظر داشته باشید:
- موارد غیرمرتبط با مباحث آموزش ها را در فرم منوی "تماس با ما" مطرح و پاسخ را از طریق ایمیل دریافت کنید.
- به سوالات کلی، مبهم و مشکلاتی که تلاشی برای رفع آن نکرده باشید پاسخ مختصر داده خواهد شد.
- کدها و اسکریپت های طولانی را ترجیحا در یک صفحه وب آنلاین قرار دهید تا امکان تست و بررسی وجود داشته باشد.
- از درج عناوین تبلیغاتی در فیلدها خودداری کنید، در صورتی که یادداشت تبلیغاتی تشخیص داده شود حذف خواهد شد.
- تمام یادداشت ها بررسی و زمانی جهت پاسخگویی در نظر گرفته می شود، لطفا از طرح سوالات متعدد خودداری کنید.

2 × 9
 refresh

آخرین دیدگاه ها
more برای دسترسی سریع به یادداشت مربوطه می توانید از لینک مطلب در کادر زیر استفاده کنید.
form mohadeseh
در:
ممنون از راهنماییتون مشکلم حل شد
۱۳۹۹/۰۷/۲۸

form محمد
در:
سلام. یک کد نوشته ام بدین صورت: وقتی صفحه باز شده یک پنجره پیام خالی با یک ok باز شده هر چه ok را...
۱۳۹۹/۰۷/۲۸

form فایز پور جهانبخشی
در:
سلام اگر بخواهیم برنامه ای که داخل متلب نوشتیم تا یک ثانیه اجرا شود و بعد از ثانیه اول در حالت خطا که...
۱۳۹۹/۰۷/۲۸

form mohadeseh
در:
الان کد من که توی تگ <head> گزاشتم میخواستم بدونم ایا امکانش هست که توی تگ link که ایکون رو باهاش اوردم بتونم...
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

form mohadeseh
در:
سلام ببخشید لطفا راهنمایی کنید که چجوری title برای favicon در html بزارم؟ جوری که وقتی موس روی icon قرار بگیره متن...
۱۳۹۹/۰۷/۲۷

form ryomaechizen
در:
سلام. اگه حافظه وب پر بشه و مجبورا عکسا کپی باشن چطور باید مشکل بارگزاریشون حل بشه؟
۱۳۹۹/۰۷/۲۶

form رونا
در:
پرونده فرستاده شده نمی‌تواند به wp-content/uploads/2020/10 برود. سلام این ارور برای چی رخ می ده
۱۳۹۹/۰۷/۲۵

form reza
در:
سلام خوبید انشاالله؟ خواستم بدونم این نوار ابزار رو چطور باید اونایی رو دوست دارم بزارم سمت راست وبلاگم. هر چی کد و ......
۱۳۹۹/۰۷/۲۴

form سینا
در:
چگونه میتوانیم با استفاده از HTML فرمول شیمیایی مواد را بنویسیم؟ با عدد اتمی، جرمی و بار اتمی
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

form فاطمه
در:
سلام ممنونم... خیلی ساده و روون توضیح دادین.. اونقدر که تشویق شدم محتوای یه فایل تکس رو با ایجکس درون یه div بیارم ولی...
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

form امیرحسین
در:
خب متوجه شدم. که باید خط اول عدد فانکشن رو تغییر بدم. بسته به تعداد آرایه یا هر عدد دیگه تغییر بدم جوابمو...
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

form امیرحسین
در:
عالی بود. خیلی ممنونم. ولی هر چند کلمه داخل آرایه داشته باشم به همون میزان خروجی گرفته میشه. من اگه 10 کلمه در آرایه داشته...
۱۳۹۹/۰۷/۲۱

form سعادتی
در:
سلام کاش روش برطرف کردن این بهم ریختگی رو هم توضیح میدادید. ممنون
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

form امیرحسین
در:
موفق شدم اینو پیدا کنم. ولی میخوام کلمات تکراری داخلشون نباشه. مثال AAA فقط یک بار در اون خط وجود داشته باشه.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰

form امیرحسین
در:
سلام. نه محدودیت زمانی وجود نداره.
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
form امیرحسین
در:
سلام خسته نباشید. میخوام از این تابع برای بدست آوردن لیست های متفاوت استفاده کنم. مثلا یه آرایه داشته باشم. امیدوارم کمکم...
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
form ابوالفضل
در:
سلام وقتتون بخیر من میخوام یه افزونه برای مرورگر کروم طراحی کنم و میخوام یه متنی رو هر سری از سایت دریافت کنه و...
۱۳۹۹/۰۷/۲۰
form mahdi
در:
سلام چطور می تونم از ip خارجی استفاده کنم؟ برای دریافت لانچر میخام. مرسی
۱۳۹۹/۰۷/۱۹
form احسان عباسی
در:
با سلام و تشکر از سایت خوبتون من یه کد تعریف کردم که در بورس ایران سهم مدنظرمو بیاره .. میخواستم ببینم امکانش هست دستوری...
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
form شبنم
در:
سلام وقتتون بخیر، ببخشید از کلمه event یا e دقیقا چه زمانی توی فانکشن استفاده میکنیم؟
۱۳۹۹/۰۷/۱۷
form احمد
در:
با عرض سلام مجدد ساختار کلی دستورم به این صورت هست. بعد از حلقه وایل اون دیو کلاس 1 و 2 و 3 میخواهم...
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
form احمد
در:
با عرض سلام ببخشید چطوری میتونم یه قسمت از تگ ها رو داخل حلقه وایل رد کنم دوباره تگ های بعدی داخل حلقه قرار بگیرن...
۱۳۹۹/۰۷/۱۶
form ابوالفضل
در:
سلام واقعا من خیلی گشتم تا بتونم این آموزش رو پیدا کنم چون واقعا نمی دونستم چی بنویسم تا یک رتبه بندی برای نتایج جستجو...
۱۳۹۹/۰۷/۱۵
form mahtab
در:
سلام وقتتون بخیر ببخشید میشه بفرمایید چجوری کلیپ رو بزاریم وبلاگ ؟؟ بی زحمت کامل بفرمایین ممنون و متشکر
۱۳۹۹/۰۷/۱۴
form Saeid Azari
در:
سلام ببخشید اگه امکانش هست سوال منو جواب بدید یکم گیج شدم...من یک کد html دارم که باید یک سایت درست کنم و ان را...
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
form ابوالفضل
در:
سلام یک سوال دارم چجوری یک متنی که درون تگ td هست و بعد تگ br هست (تگ br درون تگ td است) رو...
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
form parnian
در:
با سلام با توجه به این که این مطلب در سال 91 نوشته شده ایا تغیری هم کرده؟ مثلا استفاده و مهم بودن تگ های...
۱۳۹۹/۰۷/۱۳
form fahimeh
در:
سلام من دارم پروژه واسه دانشگاه مینویسم طراحی سایتو کردم برای کار با پایگاه داده دستور insert و delete کار میکنه ولی...
۱۳۹۹/۰۷/۱۲
form امین
در:
با عرض سلام ببخشید یه فرم دارم اخر فرمم یه دکمه دارم میخواستم بدونم چطوری باید بعد از کلیک کردن دکمه به صفحه دیگه انتقال...
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
form محسن
در:
سلام من از فرم ساز گرویتی استفاده میکنم آیا امکان استفاده همچین چیزی رو میتونم داخلش داشته باشم آیا کدی داره که در قسمت...
۱۳۹۹/۰۷/۱۱
form مالکی
در:
چرا وبلاگم بالا نمی یاد
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
form احمد
در:
با عرض سلام مجدد و خسته نباشید ببخشید نمونه کد رو اگر امکانش هست نگاه کنید که چطوری این متغییری رو که بدست اوردم در...
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
form الناز
در:
سلام وقتتون بخیر. چطور میشه برنامه ای رو در php نوشت که کدملی رو تبدیل به شماره دانشجویی کنه اگه برام بنویسید ممنون میشم.
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
form محمد
در:
سلام من میخواستم بدونم چه طوری میشه بدون اینکه از کاربر بپرسی که میخواهد از حساب خروج پیدا کند خود سایت بفهمد که کاربر از...
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
form احمد
در:
با سلام ببخشید چطوری باید در جکوری از یک متغییر در صفحات دیگه استفاده کنم مثال دو عدد را باهم جمع کردم و ریختم داخل...
۱۳۹۹/۰۷/۰۹
form مهسا
در:
سلام و خسته نباشید مشکلی برای وبلاگ من پیش اومده موقع ورود بهم پیام میده وبلاگ داره بروز رسانی میشه و بعدا وارد وبلاگ شوید...
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
form Moshtagh
در:
سلام و خسته نباشید بنده چند روزه که وقتی اطلاعات ورود به وبلاگم رو وارد تیترها و کلیک میکنم با چنین پاسخی مواجه میشم...
۱۳۹۹/۰۷/۰۸
form mahtab
در:
سلام خسته نباشین ببخشید چرا بلاگفا باز نمیکنه ؟؟؟ میرم مدیریت وبلاگ نه تو بروز شده ها وبی هستم نه هم که...
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
form جواد
در:
سلام و عرض ادب. سایت من هک شده و یک کد ریدایرکت تو دیتابیس هاستم بارگزاری شده که آخر همه پست ها تو...
۱۳۹۹/۰۷/۰۷
form نبی
در:
‏asc و desc رو جابجا نوشتی
۱۳۹۹/۰۷/۰۴
form ساناز محمدی
در:
سلام مرسی از کدی که گذاشتید ♥
۱۳۹۹/۰۷/۰۳
form mahtab
در:
سلام خسته نباشین ببخشید میخواستم بپرسم که چجوری میتونیم یه کلیپ رو از کامپیوتر از انیستا دانلود کنیم ؟؟ اها اینم بگم...
۱۳۹۹/۰۷/۰۲
form سعید
در:
سلام دستتون درد نکنه از پروژه شما استفاده کردم فقط یه مشکل اگه در یک صفحه دو تا لیست کشویی داشته باشیم چطوری...
۱۳۹۹/۰۷/۰۱
  در انتظار بررسی: ۰
 پاسخگویی به سوالات ممکن است تا 24 ساعت زمان ببرد.